Pacientka bez diagnózy

Naše dcera se narodila v termínu a zcela zdravá. Ve třech měsících se objevily lehké náznaky atopického ekzému. Po několika měsících ustoupily. Asi v roce a půl byla léčena na chřipkové příznaky. Když tyto příznaky po několika měsících neustoupily, prošli jsme několikanásobnou léčbou antibiotiky. Zcela bez úspěchu. Přišlo noční dávení, kašel a zvracení. V denní době relativně v pořádku, o to horší to bylo v noci. Po asi půlročním nespaní, dávení, kašlání a samozřejmě nespočetných vyšetřeních u různých specialistů, která nepřinesla diagnózu, byla naše dcera oslabená, vyčerpaná a bez života.

  - orl. ( mandle) - ušní, nosní, krční

  - alergologie

  - homeopatie - Tábor

  - MCUG v narkóze ( ledviny)

  - rtg. vedlejších dutin nosních

  - izotopy a ultrazvuk ledvin

  - sono břicha - reflux

  - rtg.plic, srdce 2x

  - jícnová ph metrie

  - alergologie - kožní test

  - ultrazvuk jícnu v narkóze

Poslední doporučení specialistů z Českých Budějovic bylo, podávat psychofarmaka na celkové utlumení organismu. Léky jsme obdrželi a měli jsme je doma. To byla pro nás naprosto nepřijatelná volba a začali jsme hledat alternativní způsoby léčby. Od našich známých jsme se dozvěděli o léčitelských schopnostech pana Hriba z Veselí nad Lužnicí. Po telefonickém kontaktu a jeho okamžitém zásahu při pravidelném nočním záchvatu jsme se asi za týden setkali osobně. Pan Hrib stanovil diagnózu a příčinu obtíží naší dcery bez drahých přístrojů, bez nepříjemných vyšetření a bez osobního kontaktu s naší dcerou. Konstatoval, že asi v roce a půl prodělala oslabení ledviny s poškozením jater a žlučovodů, celý problém způsobila viróza. Okamžitě navrhl vysazení všech léků, které brala dcera několikrát denně, včetně dýchacích pomůcek. K našemu podivení se její stav nezhoršil, ba naopak.

Navrhnutá léčba se skládala z jaterní diety, správného pitného režimu, pití bylinkových čajů a posilování organismu působením p. Hriba. Dá se říci, že během několika dnů došlo k radikálnímu zlepšení zdravotního stavu dcery. Specialista – lékař při kontrole nedokázal pochopit změnu a velice „nerad“ do zdravotní karty zapsal „bez nálezu“. Pro nás to byl poslední signál, kterou cestou se máme ubírat. Léčba neproběhla rychle, ale pokroky byly značné a my jsme měli ukázanou cestu k trvalému zdraví naší dcery.

Dnes je dceři 6 let, začala chodit do školy. Je zcela zdráva, plná života a elánu. Podařilo se nám dokonce dohnat v jejím duševním vývoji dva ztracené roky života, které jsme strávili po nemocnicích a vyšetřeních. Dodržujeme správný pitný režim, správnou stravu, odpočinek a jsme neustále v kontaktu s panem Hribem.

Jemu vděčíme za život naší dcery. Nechceme ani pomyslet, jak by náš život a život naší dcery vypadal bez spolupráce s ním.  

 Pan Berkovec

 Na Vyhlídce 361

 373 63 Ševětín