Diagnóza

V těchto několika větách bych tímto chtěl vyjádřit poděkování a obdiv panu Radku Hribovi z Veselí nad Lužnicí, který se zabývá poradenstvím v oblasti zdraví. Před deseti roky jsem na doporučení svých bývalých spolupracovnic, v době rychle se prohlubujících mých zdravotních problémů, měl možnost služeb pana Radka využít. Musím přiznat, že jsem byl ohromně překvapen, co o mně a mém zdravotním stavu i z předešlého období sdělil. Bohužel diagnostikoval u mne dosti vážný zdravotní stav a ihned inicioval i se mnou následně absolvoval další vyšetření u svého kolegy, léčitele, pana Jindřicha Paseky. Oba se shodli, že situace nesnese odkladu a musím vyhledat odbornou pomoc v nemocnici. I v této věci bez jakékoliv odměny mi ochotně pan Hrib zajistil operaci u svého známého primáře v nemocnici v Jindřichově Hradci. Další vývoj byl již věcí klasické medicíny, letité a opravdu náročné léčby na onkologii jedné pražské nemocnice.

Pan Hrib se mnou zůstal i nadále v kontaktu a jeho doporučenými čaji posiluji svůj organismus stále.Jsem hluboce přesvědčen, že správná diagnóza od pana Radka Hriba napomohla k záchraně mého života.

Děkuji Vám moc, pane Radku, přeji úspěchy v této Vaší léčitelské činnosti a hodně spokojených a hlavně vyléčených pacientů.

J.S. z Plané nad Lužnicí