p. Marie Pecínová, 60 let

Pětitýdenní léčba na chirurgii v Jindřichově Hradci v důsledku fraktury patní kosti pravé nohy a následné nekróze patní tkáně. Při 9 operačních zákrocích v anestézii byla mé manželce p. Marii Pecínové odebrána odumřelá tkáň paty.

Doporučena další léčba na plastické chirurgii v krajské nemocnici v Českých Budějovicích.

Nástup 5. 6. 2015 – operace 6 hodin v anestézii. Odebrán štěp ze zápěstí levé ruky a kůže z levého stehna. Propuštěna do domácí péče 15. 6. 2015. Při kontrole na ambulanci v Českých Budějovicích zjištěna 22. 6. 2015 částečná nekróza na zápěstí po odebraném štěpu.

Doporučen operační zákrok v anestézii 2. 7. 2015. Zákrok nebyl doporučen anesteziologem v důsledku vysokých hodnot diabetu. Přeobjednána na 3. 8. 2015 – opět celkové vyšetření před operací – opět v anestézii. Vzhledem k celkovému vyčerpání organismu, kdy stav mé ženy byl neúnosný, jsme začali provádět domácí léčbu. Požádali jsme o radu p. Radka Hriba – kterým nám byla doporučena přírodní léčba fytoterapií (bylinnými směsmi na posílení a pročišťování organismu), lázně v odvaru z bylin a převazy, posilování a léčba organismu vitálním působením Radkem Hribem, čímž se zcela odstranila nekróza odumřelé tkáně a rána se začala rychle hojit, takže jsme zákrok plánovaný na 3. 8. 2015 odmítli a doktorka konstatovala celkové zlepšení jak plastiky paty, tak i rány po odebraném štěpu na zápěstí a léčbu ukončila. Děkujeme Radkovi Hribovi za pomoc v léčbě.

Bohumil Pecín

Marie Pecínová

Řehořinky