Radek Hrib - poradenství v oblasti zdraví

Česky | English | Deutsch
logo

 

Léčení pacienti

Osmnáct let astma

V září 1977 po přechozené chřipce jsem dostala zápal plic, který se během roku opakoval ještě třikrát. Po těchto zápalech se u mne projevily dýchací potíže. V té době jsem využívala velké množství antibiotik. Bez bombičky na dýchání jsem nemohla vyjít ven. Vadilo mi vlhké počasí, mráz i rychlejší pohyb, hned jsem se dusila a trpěla jsem dušností i v noci. Mívala jsem i tři záchvaty za den. Do zaměstnání mám deset minut chůze, pracuji jako učitelka v mateřské školce, a já jsem chodila dvacet minut. Při chůzi jsem musela používat stříkací sprej (bombičku na dýchání), bez které jsem se nemohla obejít.

Astmatické potíže se rok od roku zhoršovaly a musela jsem proto každou chvíli chodit na rentgen plic. V té době potíže trvaly už osmnáct let. V roce 1995 jsem se sešla s panem Hribem, kterého jsem požádala o radu, jestli by se s tím nedalo něco dělat. Pan Hrib mne vyšetřil a sdělil mi, že se s tím dá dělat moc, ale musím dodržovat jeho pokyny. Jinak léčba bude neúspěšná.

Řekl mi, že použijeme starou čínskou metodu, a že ji zkombinuje s přírodním čajem. Řekl mi, že musí vyrobit speciální kuličky na vodárně, kde v té době pracoval, a po týdnu, že se ozve. A tak se i stalo. Při našem druhém setkání jsem obdržela slíbený bylinkový recept na čaj a jednu kuličku, kterou mi vložil na jedno místo v uchu a přelepil ji slabou náplastí a řekl, že s kuličkou musím celé tři týdny chodit i spát a ať ji vůbec nesundavám. Pokud ji ztratím, musím přijít znovu a řekl, že se za mne bude modlit. A dodal, čaj ať piji poctivě dvakrát denně tři týdny, potom ať přijdu na kontrolu.

Po třech týdnech léčby, pití čaje a nošení speciální kuličky v mém uchu, se stalo něco zvláštního, prostě od té doby nevím, co je astma, nemám dýchací záchvaty. Během jednoho měsíce jsem měla po potížích, kterými jsem trpěla dlouhá léta a které mne hrozně omezovaly. Měsíční léčba pana Hriba mne stála jen pár korun za bylinky z lékárny. Předtím jsem doplácela za sprejové bombičky kolem 300,-Kč měsíčně.

Dnes je tomu dvanáct let a za celou dobu jsem neměla astmatický záchvat, jsem bez potíží, jezdím na hory, chodím do posilovny, jezdím na kole a nevím, co to je, abych trpěla dušností. V noci klidně spím. Sprejové bombičky na dýchání jsem nepoužila celých dvanáct let. Dnes je už ani nemám.

Za léčbu děkuje

Zdeňka Tůmová 

Veselí nad Lužnicí 582

 

Předchozí

Další

 

©2008-2020 Radek Hrib